Adwokat Mateusz Nowicki - pełnomocnik rodziny tragicznie zmarłego w wypadku na ul. Bałtyckiej w Olsztynie rodzeństwa - komentuje sprawę dla TVP Olsztyn

Przypominamy, że sprawa była już opisywana na łamach Bloga NWLegal. Reportaż z rozprawy z dnia 17 lipca 2023 roku wraz ze stanowiskiem mecenasa Nowickiego z  Kancelarii Adwokackiej Nowicki Wojtaszek w Warszawie, poniżej:

https://olsztyn.tvp.pl/71351514/tragiczny-wypadek-na-ul-baltyckiej

Zachęcamy do oglądania. Kolejny termin rozprawy zaplanowany został na 11 sierpnia 2023 roku. Planowane jest zakończenie przewodu Sądowego i mowy końcowe stron.

Adwokat Kinga Wojtaszek, również reprezentująca rodzinę tragicznie zmarłych Sebastiana i Weroniki W., zapytana o stanowisko końcowe stron oświadczyła: "Będziemy wnioskować o karę 12 lat pozbawienia wolności oraz 15 lat zakazu prowadzenia pojazdu dla oskarżonego Zbigniewa G. Nie znajdujemy żadnych okoliczności łagodzących względem oskarżonego, który spowodował niebywałe cierpienie ".

Mecenas Mateusz Nowicki wraz z adwokat Kingą Wojtaszek, specjalizują się m.in. w prawie odszkodowań i reprezentują Klientów w sprawach przeciwko sprawcom wypadków oraz Towarzystwom Ubezpieczeniowym w sądach karnych i cywilnych. Kancelaria Nowicki Wojtaszek  prowadzi sprawy z zakresu odszkodowań na terenie całej Polski jak i poza jej granicami.