Porady prawne On-line już dostępne!

Nareszcie!

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom naszych Klientów, jako jedna z pierwszych Kancelarii Adwokackich w Polsce, stworzyliśmy w pełni funkcjonalny Portal Doradztwa Prawnego On-line. Konsultacje świadczą wyłącznie uprawnieni adwokaci. Płatności on-line ? Owszem - zapewnione w czasie rzeczywistym przez niezawodny system PayU. Nasza strona spełnia standardy bezpieczeństwa Visa oraz Mastercard. Wszystkie udzielane porady objęte są tajemnicą adwokacką ! 

Kody rabatowe.

Mając na względzie sytuację gospodarczą w Polsce, spowodowaną pandemią koronawirusa Covid-19, przygotowaliśmy dla was Kody rabatowe. Zależy nam, żeby z pomocy prawnej, świadczonej przez naszych Adwokatów w tej trudnej dla wszystkich sytuacji, mogło skorzystać jak najwięcej z was.

- wpisz #StayHome w koszyku zamówienia i zaskocz się pozytywnie rabatem! 

Darmowe porady prawne dla określonego katalogu spraw.

Od 2011 roku pion odszkodowań naszej Kancelarii Adwokackiej, świadczy doradztwo prawne pro-bono dla osób poszkodowanych m.in. w wypadkach komunikacyjnych. Nie inaczej jest w sieci ! Sprawdź, czy Twoja sprawa znajduje się w naszym katalogu darmowych porad prawnych On-line.

Czekamy na Wasze opinie.

Zakres usług On-line, będzie rozszerzany w zależności od Państwa potrzeb. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i... konstruktywną krytykę :) W tym celu, zapraszamy na naszego FB.

A dla tych, którzy jeszcze nas nie znają, kilka słów o nas:

NW Legal Nowicki Wojtaszek jest Kancelarią świadczącą kompleksowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych, instytucji oraz firm od 2011 roku. Siedziba Kancelarii mieści się przy ul. Kopernika 30 w Warszawie (Śródmieście/Stare Miasto).

NW Legal to jednak przede wszystkim prawo i zgrany, otwarty na Państwa potrzeby zespół. Reprezentujemy Klientów w sprawach z zakresu prawa odszkodowań, prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, handlowego, karnego, pracy oraz spadkowego i rodzinnego. Zajmujemy się bieżącą obsługą podmiotów prawa gospodarczego. Prowadzimy sprawy i doradzamy zarówno na etapie negocjacji jak i na etapie postępowania sądowego.

Prowadzimy BLOG prawny, jesteśmy dostępni również na Facebooku.