Adwokat Mateusz Nowicki dla TVN 24 o tragicznym wypadku na warszawskich Bialanach w wyniku którego zginęła nastoletnia rolkarka. #nowickiwojtaszek.pl

Przedstawiamy reportaż TVN24 w sprawie tragicznego wypadku z dnia 31 marca 2017 roku,  gdzie na niedokończonej ścieżce rowerowej w parku Stawy Kellera na warszawskich Bialanach,  zginęła nastoletnia rolkarka Magdalena Kowalak.

W sprawie tej wypowiada się m.in pełnomocnik rodziny tragicznie zmarłej Magdy - Adwokat Mateusz Nowicki z NWLegal Nowicki Wojtaszek Kancelarie Adwokackie.

https://tvn24.pl/tvnwarszawa/bielany/warszawa-smierc-rolkarki-na-niedokonczonej-sciezce-rowerowej-urzednicy-twierdza-ze-zostali-bezpodstawnie-oskarzeni-5105702

Do Sądu w 2022 roku został skierowany prokuratorski akt oskarżenia dotyczący tego wypadku. "Były burmistrz Bielan Tomasz Mencina i jego zastępca Artur W. twierdzą, że zostali bezpodstawnie oskarżeni w sprawie budowy ścieżki rowerowej w parku Stawy Kellera, gdzie zginęła 16-letnia Magda" (cytat: TVN 24). Pozostałe osoby, które znalazły się na ławie oskarżonych w tej sprawie to kierownik oraz wykonawca niezabezpieczonych robót.